DĚTI

Máte doma osobitého puberťáka? Máte pocit, že dceru nebo syna něco trápí? Jste po rozvodu a vaše dítě se najednou "změnilo"?  Řešíte doma složitější situaci a potřebujete ji dětem dobře vysvětlit? Nebo má vaše dítě velký talent, chystá se na závody/vystoupení/mistrovství a vy mu chcete pomoct to všechno dobře zvládnout?

Potřebujete se poradit nebo si ověřit své postupy?  

Chcete dát vašemu dítěti šanci vše probrat s člověkem, který ho velmi rád a se vší péčí a laskavostí vyslechne?

Bude mi velkou ctí pomoci vám i vašemu dítěti nalézt:

ÚLEVU, KLID, a SÍLU!

"Děkuju moc. Moc si vážím toho, že mi tolik pomáháš. S tebou je všechno jednodušší..." (13letá klientka)
"Péťo, už se k tobě zase děsně těším!" (9letý klient)
"S klukama sem si dneska poradil. Je to megadobrý, jako fakt!" (10letý klient)
"Ještě, že tě mám. Nevím, co bych jinak dělala. Už s nimi zase můžu mluvit..." (15letá klientka)
"Jsi protě skvělááááá, děkuju. Už je mi o moc líp." (13letá klientka)


Pracovat s dětmi je pro mě ohromná radost. Vidět, jak jim naše povídání přináší úlevu, jak se jim otevírají srdce, zvětšují úsměvy, roste sebevědomí a chuť dělat změny, mi dává velký smysl a naplnění. Udělám maximum, abych pomohla i vám a vašemu dítěti!


JAK "POSEZENÍ s DĚTMI" VYPADÁ?

Jde zpravidla o 60 minutové povídání v podkrovní pracovně. Starším dětem nabízím i delší variantu - 90 minut. Obvykle ji uvítají. Používám pro děti přizpůsobený koučink (naslouchání a kladení otázek), jednoduché techniky NLP (neurolingvistického programování) a základní principy CBT (kongnitivně behaviorální terapie). Ale to nejpodstatnější je, že dětem naslouchám, ptám se, podporuju je a mám zájem o jejich specifický příběh.

Pokud dovolíte, vždy u mě mohou dostat čaj, vodu, sušenky a čokoládu... nebo si dojíst svačinu ze školy. :)

Mým cílem je vytvořit dítěti bezpečný a laskavý prostor k vypovídání se. Společně pak hledáme řešení k nepříjemnostem, které je trápí. Děti "nachytávám na úspěchu", podporuji jejich silné stránky a společně velmi jemně pracujeme na těch slabších. Při práci s menšími dětmi nám je velkým pomocníkem Harry Potter nebo příběhy z Avangers - za tento nápad vděčím mým milým prvním 2 klientům. :) .

Prosím, mějte na paměti:

- V některých případech je velmi nutná i spolupráce rodičů a také jejich ochota zvážit změny v nastavení rodiny.

- Nejsem vyškolený terapeut pro děti s jakýmikoliv mentálními poruchami. Proto si nemohu dovolit takové klienty přijímat. Děkuji za pochopení.

Moc se na vás a vaše děti těším! :)
Moc se na vás a vaše děti těším! :)

CENÍK

60 min konzultace pro vaše dítě - 1 000 Kč                                      90 min konzultace pro vaše dítě - 1 300 Kč 

60 min konzultace pro vás + vaše dítě - 1 300 Kč                            90 min konzultace pro vás + vaše dítě - 1 500 Kč

Maminkám nebo tatínkům ve složité životní situaci nabízím individuální - méně náročnou - cenu.