DĚTI - konzultace

Máte doma osobitého puberťáka? / Máte pocit, že dceru nebo syna něco trápí nebo má z něčeho velký strach, případně s Vámi najednou nechtějí komunikovat? / Jste po rozvodu, přestěhování, měli jste úmrtí v rodině a vaše dítě se najednou "změnilo"?  / Řešíte doma složitější situaci a potřebujete ji dětem dobře vysvětlit? / Nebo má Vaše dítě velký talent, chystá se na závody/vystoupení/mistrovství a Vy mu chcete pomoct to všechno dobře zvládnout

Chcete dát Vašemu dítěti šanci vše probrat s člověkem, který ho velmi rád a se vší péčí a laskavostí vyslechne? Potřebujete se poradit nebo si ověřit své postupy?  

Bude mi velkou ctí pomoci Vám i Vašemu dítěti nalézt:

ÚLEVU, KLID, SEBEVĚDOMÍ a SÍLU!

"Děkuju moc. Moc si vážím toho, že mi tolik pomáháš. S tebou je všechno jednodušší..." (13letá klientka)
"Péťo, už se k tobě zase děsně těším!" (9letý klient)
"S klukama sem si dneska poradil. Je to megadobrý, jako fakt!" (10letý klient)
"Ještě, že tě mám. Nevím, co bych jinak dělala. Už s nimi zase můžu mluvit..." (15letá klientka)
"Jsi protě skvělááááá, děkuju. Už je mi o moc líp." (13letá klientka)
"Bez tebe bych to rozhodně nedokázala, děkuju strašně moc!!" (16letá klientka)


Pracovat s dětmi je pro mě ohromná radost. Vidět, jak jim naše povídání přináší úlevu, jak se jim otevírají srdce, zvětšují se úsměvy, roste sebevědomí a chuť dělat změny, mi dává velký smysl. Udělám maximum, abych pomohla i Vám a Vašemu dítěti!


JAK "POSEZENÍ s DĚTMI" VYPADÁ?

Jde zpravidla o 60 minutové povídání v podkrovní pracovně. Používám pro děti přizpůsobený koučink (naslouchání a kladení otázek), jednoduché techniky NLP (neurolingvistického programování) a základní principy KBT (kongnitivně behaviorální terapie). Ale to vůbec nejpodstatnější je, že dětem naslouchám, ptám se, neposuzuju je, podporuju je a mám zájem o jejich specifický pohled na jejich příběh a jejich touhy.

Pokud dovolíte, vždy u mě mohou dostat čaj, vodu, sušenky a čokoládu... nebo si dojíst svačinu ze školy. :)

Mým cílem je vytvořit dítěti bezpečný a laskavý prostor k vypovídání se. Společně pak hledáme klíč k řešení nepříjemností, které je trápí. Děti "nachytávám na úspěchu", podporuji jejich silné stránky a společně velmi jemně pracujeme na těch slabších. Při práci s menšími dětmi nám je velkým pomocníkem Harry Potter nebo příběhy z Avangers - za tento nápad vděčím mým milým prvním 2 klientům. :) 

Prosím, mějte na paměti:

- V některých případech je velmi nutná i spolupráce rodičů a také jejich ochota zvážit změny v nastavení a dynamice rodiny.

- Nejsem certifikovaná terapeutka pro děti s jakýmikoliv mentálními poruchami. Proto si nemohu dovolit takové klienty přijímat. Děkuji za pochopení.

Moc se na Vás a Vaše děti těším! :)
Moc se na Vás a Vaše děti těším! :)

CENÍK

60 min konzultace pro Vaše dítě - 1 400 Kč                              60 min konzultace pro Vás + Vaše dítě - 1 400 Kč 

Maminkám nebo tatínkům ve složité životní situaci se snažím vyjít vstříc a můžeme se dohodnout na individuální ceně.