Koučink - Mentorink

Koučink je metoda, která Vám pomůže UTŘÍDIT SI MYŠLENKY, zbavit se zatěžujících přesvědčení a dostat se rychleji tam, kam skutečně chcete!

Spolu zvládneme najít ten správný směr právě pro Vás.

CO nabízím?

Individuální KOUČINK

Česká metodika Results Emotions akreditovaná ICF (International Coach Federation). Vychází z citlivého propojení neurovědy a pozitivní psychologie. Klade důraz nejen na VÝSLEDEK, ale i na osobní SPOKOJENOST klienta. Není tedy zaměřená pouze na jednorázový výkon, proto má dlouhodobý efekt! Zakladatel školy a garant originální metodiky je velmi uznávaný profesionál, oblíbený kouč hokejistů NHL, člověk s milou lidskostí a laskavým humorem Václav Szakál. Metodu RE občas propojuji i s poznatky NLP (neuro-lingvistické programování).

1. SOS - rychlá konzultace - 1x 90 min koučovacího sezení (Při tomto sezení rozeberete jednu konkrétní záležitost, uděláte si v ní jasno, a budete schopen/na učinit rozhodnutí, které bude pro Vás nejvhodnější - ideální pro ty, které čeká nějaké důležité pracovní jednání nebo osobní rozhodnutí // pro ty, kteří váhají mezi několika možnostmi řešení // pro studenty, kteří zvažují, na jakou školu se přihlásit) 

2. Efektivní pětka - série 5x 60 min koučovacích sezení - setkáváme se obvykle po dobu 2 měsíců (Rozeberete jednu oblast do detailů a nastavíte si pro Vás nejvýhodnější postup - ideální pro ty, kteří řeší složitější osobní nebo pracovní záležitost - výsledky jsou výraznější a dlouhodobé, protože klient má neustálou podporu a během sezení se také učí efektivně pracovat sám se sebou!)

3. Top desítka - 10x 60 min koučovacího sezení - setkáváme se obvykle 3 měsíce a více (Vyjasníte si Vaše hodnoty, životní cíle a vzpomenete si také na své sny, pak si poskládáte vše tak, jak potřebujete, celkově se posílíte, začnete se zbavovat svých zatěžujících přesvědčení... Vaše cesta se bude vinout tam, kam Vy chcete a půjdete na ní tempem, kterým si Vy zvolíte!)

4. Dlouhodobá spolupráce - cca 12 koučovacích sezení doplněných o telefonické nebo emailové konzultace (Kromě výše zmiňovaných výsledků a trvalejší podpory získáte také nástroje, které můžete efektivně využít při sebekoučování a komunikaci s lidmi.)


PRO BONO koučinkový projekt pro neziskové organizace:

Bezplatným koučinkem podporuji v rámci organizace Results Emotions lidi pracující
v pomáhajících profesích. Více info o projektu Růžová mašinka níže:


KOUČINK - MENTORINK "na míru":

individuální (efektivnější - konkrétnější) i formou seminářů pro více lidí (inspirující)

1. Jak "hořet, ale neshořet" - ideální pro kohokoli, kdo něco "rozjíždí" / začíná nový projekt / pracuje dlouho na srdcovém nebo velkém projektu / pro maminky na mateřské / pro maminky po mateřské

- ujasnění vnitřní i vnější motivace, síla slovíčka "proč", nastavení na pozitivní myšlení, vlídnější a efektivnější komunikace, motivující zpětná vazba, síla autenticity, práce se strachem, uspořádání času, "salámování" úkolů, práce s texty, revize působení "projektu" na veřejnost, revize webových textů...

2. Jak "to říct textem" - ideální pro kohokoli, kdo potřebuje o sobě/své firmě/svém oddělení dávat vědět nebo komunikovat s lidmi písemně

- co o vás text vypovídá, jak dostat osobní/firemní hodnoty do textu, jak se textem přiblížit lidem, nejčastější chyby při psaní, revize působení Vašich textů/webu, FB postů na ostatní


CO koučinkem ZÍSKÁTE?

Kvalitní ČAS pro sebe, během kterého si vyjasníte své MYŠLENKY, POSTUPY a CÍLE.

Budete RYCHLEJI tam, KDE skutečně CHCETE BÝT.


POSÍLÍTE své sebevědomí a SPLNÍTE si SNY, o kterých se Vám ani nesnilo...

PRO KOHO koučink je?


Pro VŠECHNY, kteří chtějí něco ZMĚNIT - ujasnit, začít, ukončit nebo jednoduše "chytit své otěže". Také si někdy říkáte:

 • Nevím, jak dál...
 • Mám pocit, že pořád nedělám dost...
 • Mám v hlavě zmatek...
 • Je toho na mě moc...
 • Musím to konečně rozjet, ale...
 • Měl/a bych to aspoň zkusit, ale...
 • Chci být už konečně ve své kůži...
 • Chci ZMĚNU!

Pro VŠECHNY, kteří se chtějí ROZVÍJET. Také si někdy říkáte:

 • Potřebuji se konečně zbavit stresu a strachu z...
 • Chtěl/a bych umět lépe lidi motivovat...
 • Potřebuji se umět srovnat s reakcemi okolí...
 • Kéž bych uměl/a včas ovládnout své emoce...
 • Pomohlo by mi, kdybych uměl/a kritizovat efektivně...
 • Potřebuji vědět, jak působím/e na lidi...
 • Jak to mám všechno do toho textu dostat... 
 • Potřebuji se dál ROZVÍJET!

Komu pomáhám nejčastěji?

Komukoli, kdo skutečně CHCE na sobě nějak PRACOVAT... kdo CHCE něco ZMĚNIT... kdo se CHCE v jakémkoli směru ROZVÍJET! Pak je VÝSLEDEK rozhodně ZARUČENÝ!

Reference

MUDr. Tomáš Pšenička

Praktický lékař / Čelákovice

"... Někdy holt člověk potřebuje trochu pomoct od druhých. A především s Tvojí pomocí a podporou cítím, že se zase dostávám do "vlastní kůže". Hodně jsem si uvědomil a pochopil a jsem schopnej mít věci zase ve svých rukou. Jsem za to moc vděčnej, pomohla jsi mi zase chytit otěže! :) Neskutečně moc oceňuju tak velkou empatii, ochotu pomoct a talent pro psychologii. Věřím Ti, Peti!... Díky za vše...!"

Ivana Hindráková

Zdravotní sestra / Praha a Jičín

"Péťa je stále pro všechny svoje dobrovolníky neustále na příjmu. Kromě Péti jsem zatím nepoznala člověka, který by byl pro nějakou věc tak moc odhodlaný, oddaný, usměvavý, přímý.... Naučila mě mnohé - hlavně být upřímná sama k sobě. Péťa dokázala téměř z nuly vybudovat fantasticky fungující projekt do kterého se plno dobrovolníků opakovaně a rádo vrací, a pracují zadarmo!!! ... Péťa byla pro plno lidí nejen skvělou šéfovou, ale hlavně báječnou kamarádkou."

MUDr. Katarina Šimonová

Oční lékařka / Praha a Slovensko

"Péťo, dakujem este raz moc za krasny večer a za obrovsku pomoc. Ani nevies, ako moc mi to už len pomohlo sa s niekym takto o tom všetkom porozpravat! Co najviac sa budem snažit to vsetko nějak zmenit, pretoze cítím,ze to potrebujem a ty si ma v tom utvrdila... Jsi úžasná koučka, pretože to máš proste v sebe a strašně ti prajem, aby ta to bavilo a aby si s tým co robis, bola spokojna... Dakujem moc za pomoc este raz! A kludne nejaky odkaz na knihu mi mozes dat. Budem rada za kazdu radu!!!"

Ivana Drbohlavová

Spolumajitelka kulturního a sportovního centra / Říčany

„S Petrou jsem spolupracovala několik let v rámci vzdělávacího a zdravotnického projektu. Do sponzorování tohoto projektu jsem se zapojila hlavně kvůli Petře. Vždy jsem si byla jistá, že projekt pod jejím vedením je důvěryhodný a má smysl. Petra svým entuziasmem dokázala oslovit, nadchnout a zapojit mnoho schopných lékařů i zdravotních sester. Její práce vyžadovala neustálé jednání se všemi zapojenými lidmi a jejich podporu při práci v zahraničí i v ČR. Vždy dokázala vyřešit i složité a komplikované situace. Umí totiž jednat s lidmi přátelským způsobem, vždy je s trpělivostí vyslechne a podpoří.“


JAK koučink PROBÍHÁ?

 • BEZPEČNĚ: Zajistím Vám BEZPEČNÉ PODMÍNKY, při kterých se Vám bude dobře přemýšlet.
 • EFEKTIVNĚ: Budu Vám NASLOUCHAT a KLÁST OTÁZKY, díky kterým zaměříte svou POZORNOST na EFEKTIVNÍ nalezení těch nejlepších kroků vedoucích k Vámi vybranému cíli.
 • S ÚCTOU: Nikdy Vám NEBUDU PODSOUVAT svoje názory nebo rady, a Vaše postoje nebudu jakkoli POSUZOVAT.
 • Budu především Vaším průvodcem na Vaší cestě. A budu s Vámi ráda!
 • Co koučink není: Koučink není o radách, o manipulaci, o pitvání se v minulosti.
 • Co koučink je: Kvalitní koučink je o naslouchání, o podpoře, o pohledu do budoucnosti. Díky koučování si v klidu a v bezpečí věci ujasníte, vytyčíte si svůj cíl, a dojdete k němu po malých krůčcích. Díky koučování budete tam, kde skutečně chcete být.

KDE se sejdeme?

Ve Vaší firmě, ve Vaší oblíbené kavárně nebo v prostorách koučinkového centra Results Emotions poblíž metra Florenc v Praze. Popovídat si ale můžeme i po telefonu, přes Skype nebo jakékoli mobilní aplikace.

Budu velmi ráda, pokud si spolu před prvním setkáním pohovoříme alespoň 20 minut po telefonu nebo osobně. Věřím, že nám to pomůže zjistit, zda mohu Vaše očekávání opravdu splnit.

Garance spokojenosti - pokud nebudete spokojeni, první sezení platit nemusíte! Těším se na Vás!

S úctou,

Petra

CESTA je obvykle důležitější než cíl!