VOICE  OVER

Professional CZECH female VOICE TALENT with more then 25 years of experience!

The choice of the right voice is the WAY to SUCCESS of your project. It would be my honour to become YOUR VOICE.


VOICE OVER SERVICES for:

commercials (TV and radio), corporate audio/video presentations, IVR,  e-learning, audiobooks, documentaries, navigation systems, various announcements, fairy-tales and much more.

VOICE SAMPLES to listen and to download:

https://bit.ly/Petra-voice-samples

About PETRA - is a professional Czech female voice talent with almost 25 years of experience. She has been working for the Czech Radio as a reporter/moderator since 1999. She also created 3 charitable children CDs for UNICEF, ADRA and DOctoRs foR Africa/Asia. Petra records various VO projects for many companies from all around the world.  


About CLIENTS - Google, Chrome, Volkswagen, Mercedes Benz, Iberia Airlines, Olympus, Phillips, Pandora Jewelry, Staropramen (Molson Coors Central Europe), Vorwerk, T-mobile, Sholl, Wrigley, Inter Cars, My Heritage, Legoland, UNICEF, ADRA, DORRA (DOctors foR Africa/Asia), Czech Radio, Czech Television, Pneu Continental, SVOX, Nuance Communications Zurich, Bookshop Neoluxor, Revo payments, Bioderma, BAE Systems Hagglunds, Sarstedt, Fresenius Medical Care, Zoll, DEVRO, E.ON, Tesco, Klarna, TUI travel agency, Strepsils...

About STUDIO and DELIVERY - Professional studio founded in 1999, cooperates with companies such as Miramax, Universal, Columbia, Bonton, the winner of the award of the best sound for the Film As Good As It Gets and Untouchable. The studio guarantees delivery within 24 hours if needed.

Mics: Neumann U87, Brauner Phanthera, Neumann TLM 103, Neumann TLM 170 and more...

Mic preamps: SSL Alpha Channel, SPL Gold Mike etc.

Other equipement: Pro Tools 8, Pro Tools 2018 // iZotope RX 6, Altiverb, Waves, Master X and many more // Monitory Genelec 1031A, Genelec 1032 A etc.


I believe, voice has a great power!

Voice can comfort you - but it can also hurt you.

Voice can make you happy - but it can also make you angry.

Voice can can also wake you up - but it can also make you sleepy.

Voice can give you strenght - but it can also make you feel weak.

You can like the voice - but you can also dislike it.

I believe, my voice will bring you all the best - as I will do my best for our cooperation!

References


Alex Harris-MacDuff

Producent / Great Britain

„Hi Petra! Thanks so much for all your work on the project before! You did an amazing job, and the client is very happy with the results! I look forward to hearing from you, it'd be great to work with you again"

Adriana Prokešová

Manažerka projektu / Slovenská republika

„Dobrý deň Petra, náš klient je nadšený a video nám hneď aj schválil :) Ďakujeme krásne za rýchle dodanie a profesionálnu kvalitu nahrávok. Verte tomu, nie je to samozrejmosť :)

Ďakujeme krásne za skvelú prácu a spoluprácu!"

Milosz Wolkowicz

Manager of the studio / Poland

„Hi Petra, thank you sooooooooo much for the file. In my opinion it's perfect! You did great job! Of course I will contact you - you can be sure about it! I will for sure, cause working with you Petra is pure pleasure!"

Umy Chang

Project manager / Thaiwan

„Dear Petra! We are very happy that the project is completed perfectly! Thank you so much for explaining and arranging all the recording details.

Your cooperation is the fastest, kindest, and most efficient. I enjoyed our every communication!

We do hope there will be more cooperation in near future : )“

Interested in my VO services? Please, click right bellow: 

Charitable CDs (for UNICEF, ADRA, DORRA) - Double Gift

Pomáhající CD (pro UNICEF, ADRA, DORRA) - Dvojí dárek

Jedinečné CD plné pohádek, říkanek a písniček v indonéském duchu. 77 minut originální zábavy pro vaše dítě! DVOJÍ DÁREK - koupí CD někoho POTĚŠÍTE, jinému POMůŽETE.

Koupí tohoto CD pomáháte českým lékařům pomáhat na území zničeném zemětřesením a vlnou tsunami - na Lomboku a Sulawesi.

Podle autorky, věrných posluchačů a mnoha dětí jde o nejmilejší a nejpropracovanější CD! Kupte si ho i Vy!

Ukázka zde:

https://www.dorra-doctors.cz/cd-ktere-pomaha

Recenze: Mariana Pflegerová

"Mám manžela z Indonesie a také dva kluky, 6 a 2 roky. Chci Vám už dlouho říct, že to byl u nás rozhodně ten nejúžasnější dárek, který nevyšel z obliby. Starší syn ho dostal k narozeninám a umí ho snad celé nazpaměť. A dokonce i ten mladší zpívá s bráchou nadšeně písničky české i indonéské. "To se mi líbí, to se mi líbí!" je u nás doma opravdový hit a už se z toho stalo takové ustálené úsloví: Zanotujem si je vždycky, když se nám něco líbí. Vaše dílko mi moc a moc pomohlo v mé snaze vést děti k jejich indonéské polovině kořenů, za což Vám patří mé díky. Dominik se s CD pochlubil i ve školce a poslouchali ho s paní učitelkou vždy po obědě skoro celý Advent!
Vím, že chvály není nikdy dost, a proto Vám chci ze srdce pogratulovat k tomuto úžasnému počinu. Píšete, že jste si tímto CD splnila jeden svůj sen, tak to Vám opravdu věřím! Je to báječně vydařené dílko a určitě udělalo a ještě udělá radost mnoha lidem u nás i na Lomboku! Z těch nahrávek opravdu dýchá Indonésie tak, jak je mému srdci blízká a je cítit, že i Vašemu. Ta Indonésie, co nás jednou chytí a už nikdy nepustí. Úplně z něj sálá radost a nadšení, které jste do něj všichni vložili. Jeho existence je pro mě velkou motivací pro mé další profesní směřování, protože akademické prostředí mě zdaleka nedokázalo takto naplnit..."

Jak se syrský velbloud ocitl ve městečku Teplá nad Bečvou? Proč se termiti dostali do sporu s mravenci? Jak může vypadat "boj o vodu" na Hedvábné stezce?

To vám poví děti, Petra Lazáková, Petr Vacek, Tonya Graves a Jana Rychterová na CD plné pohádek, říkanek a písniček. CD získalo ocenění na akci Svět knihy a díky výtěžku z jeho prodeje už stojí škola a zázemí pro 150 syrských dětí a jejich rodin na syrsko-libanonské hranici.

Ukázka zde:

https://www.adra.cz/novinky/id/pojdte-s-nami-do-do-syrie-nejen-za-pohadkou

Recenze: paní Mája

"Tuto audioknihu naše děti milují. A nejen děti! Mluvené slovo je krásně prostřídáno písničkami a říkankami. Oblíbenosti jistě napomáhá i to, že zde vystupují i dětské hlasy. Jedna z našich nejoblíbenějších knih. Vřele doporučuji!"

Víte, proč je zebra pruhovaná a pavián má lysý zadek? Proč jí lev svou kořist vždycky o samotě? Proč se zvířata už nikdy nebudou vysmívat želvě? A tušíte, proč si většina dětí v Africe přeje chodit do školy? Slyšeli jste, jak daleko musejí malí Afričané chodit pro vodu?

Nejen to se dozvíte při poslechu zvukomalebného CD plného afrických pohádek, skutečných příběhů z Afriky a autentické africké hudby! Na CD, které "baví a zároveň pomáhá", uslyšíte mnoho českých i afrických dětí, Petru Lazákovou a Valerii Zawadskou.

Recenze: Jana Hanušová

"V dnešní době není výjimkou, že se pod lákavým názvem a vyzývavým obalem skrývá poloprázdný obsah - nekvalitní, povrchní, šitý horkou jehlou.

Ne tak v případě CD "Do Afriky..." !! Tohle cédéčko je nabyté kvalitou od začátku až do konce. Posluchače si získá hned roztomilým úvodem a svým příjemným a trefným zvukovým a hudebním podbarvením. Autentická africká hudba se mi moc líbí. Líbí se mi i struktura cédéčka - pohádky se střídají s informacemi, které děti slyší z úst svých vrstevníků, což je jistě upoutá a lépe udrží pozornost. Umím si představit, že by se tohle cédéčko mohlo skvěle využít ve školkách a v nižších třídách ZŠ v rámci multikulturní výchovy a nejrůznějších školních projektů. My jsme se při něm s manželem a dětmi skvěle bavili. Jen více takových perel....."

Do you want these CDs? Click right bellow // Chtěli byste tato CD? Klikněte níže: